POSKYTOVANÉ SLUŽBY

V ordinaci je poskytována akutní léčebná péče, preventivní prohlídky a očkování u dětí do 19 let, dle platného očkovacího kalendáře ČR hrazené zdravotními pojišťovnami. Je možnost využít i nadstandardní vyšetření a očkování nehrazených z veřejného pojištění. 

Nastřelujeme naušniceZapůjčujeme kojeneckou váhu pro novorozence 


Vyšetření CRP

Možnost vyšetření CRP (C-reaktivního proteinu) z kapky krve z prstu. Výsledek vyšetření je znám do 2 minut a informuje o přítomnosti či intenzitě celkové zánětlivé reakce organismu a tudíž o nutnosti nasadit antibiotika, či možnosti vyčkat a nezatěžovat organismus antibiotiky. Od ledna 2011 je vyšetření poskytováno v rámci zdravotního pojištěníStreptest

Jedná se o výtěr z krku s identifikací pyogenního streptokoka jako původce angíny. Vše v reálném čase do pěti minut. Odpadá tím čekání tři dny na výsledek kultivace výtěru z krku!Hladina bilirubinu

Vyšetření hladiny bilirubinu přes kůži, BiliCheck (intnzita novorozenecké žloutenky) bez nutnosti odběru krve 


Vyšetření zraku přístrojem Plusoptix


Otoskopie - vyšetření uší 


Spirometrie

Po objednání je možnost vyšetření SPIROMETRIE metodou průtok-objem na přístroji ZAN. Jedná se o manévr s usilovným nádechem a výdechem do přístroje, který umožňuje vyšetření dlouhodobého kašle v souvislosti se zúžením průdušek a podezřením na průduškové astma. Lze sledovat i kapacitu plic u sportovců.


Inhalace Vincentkou

Je možnost inhalací Vincentkou pomocí kompresorového inhalátoru


Aplikace bioptronového světla

Aplikace bioptronového světla je rozšířená možnost doplňkového ošetření akutních ran, pooperačních stavů, zánětlivých syndromů, oparů rtu apod. Metoda je hojně využívána v lázních a odborných léčebnách.