AKTUÁLNĚ

 

Dovolená ve čtvrtek 6.6. a pátek 7.6.

Zastupuje lékař Medical Hub s.r.o.

Pouze po telefonickém objednání a pouze akutní případy. Tel. 517 344 414

Ve dnech 12. a 13.6. v ordinaci pouze zdravotní sestra.


Registrujeme novorozence.

Telefonicky objednaní pacienti budou vždy ošetřeni přednostně.  

Noste prosím při akutních infektech  respirátory.  

Děkujeme. 

Očkování proti papilomavirům a meningokokům

Znovu upozorňuji na možnost očkování proti papilomavirům vakcínou Gardasil 9, která je v 11 - 15 letech věku  dítěte plně hrazena zdravotní pojišťovnou. 

Znovu upozorňuji na možnost očkování proti meningokokům vakcínami Trumenba/Bexsero, Nimenrix/Menquadfi, které jsou ve 14 - 16 letech věku dítěte plně hrazena zdravotní pojišťovnou. 

Pokládám tuto možnost za velmi přínosnou. Pro bližší informace či objednání volejte sestřičce.


Kalmetizace (očkování TBC)

Očkování BCG vakcínou na tuberkulózu pro zájemce.  Probíhá na vlastní žádost (není třeba žádanka praktika). Po objednání na kalmetizačních ambulancích při plicních odd. nemocnic (i ve Vyškově, tel. 517 315 561).

Předchází mu tuberkulínový test , tzv. Mantoux II, prováděný tamtéž.

Je vhodné a doporučuji před kalmetizací vyšetřit u dětí  TREC a KREC, jako screening možné poruchy buněčné imunity.  Bližší info na www.aeskulab.cz.  KLIENTSKÉ CENTRUM, 800 737 383, podpora@aeskulab.cz .


Inhalace

Při zájmu pacienta (rodičů) provádíme u dětí inhalaci Vincentkou přímo v ordinaci. Inhalace Vincentky je vhodné opakovat.

Bioptron

Nabízíme ošetření pomocí Bioptronové lampy. Vhodné k terapii hojení úrazů, pooperačních stavů, čerstvých jizev, zánětů, oparů, doplněk k léčbě zánětu dutin, lokalizovaných bolestivých stavů.